PetBondCare – kim jesteśmy?

PetBondCare to innowacyjny projekt, który łączy ze sobą bloga i aplikację na telefony. Na naszej stronie znajdziesz porady weterynaryjne, piesełowe memy, historie z psiego życia wzięte. Wszystkich właścicieli (niezależnie od wieku) zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami, dodawania komentarzy pod wpisami czy zadawania pytań – stwórzmy razem poradnik dla psiarzy! Nasz blog to także zaproszenie do poznania naszej aplikacji PetBondCare! (do pobrania za darmo w sklepie Google). Znajdziecie w niej m. in. mapę Miejsc Przyjaznych Psom – czyli parki, lecznice, restauracje, hotele i wiele innych miejsc, gdzie będziesz mile widziany ze swoim psem, Zdrowy Kalendarz dla pupila czy chat dla miłośników psów! Pobierz już teraz i sprawdź.

Kinga Dziobiak


Witajcie! Nazywam się Kinga i jestem starszą siostrą Gabrysi, uczennicą Gimnazjum (obecnie mam 14 lat) oraz pomysłodawczynią PetBondCare. Mam psa Chrupka, który jest naszą inspiracją. Jestem osobą kreatywną i dosyć ambitną.

Gabrysia Dziobiak


Cześć! Mam na imię Gabi i jestem drugą pomysłodawczynią PetBondCare. Chrupek to mój prezent na urodziny, ale wiadomo, że zajmuje się nim też Kinga – moja starsza siostra. Według wielu mam talent plastyczny i muzyczny.

Chrupek


Hał, hał! Jestem pupilem Kingi i Gabrysi. Pomogłem w pracy nad kreowaniem apki przez testowanie pomysłów i ich ostateczną akceptację!